Gramy w Czechach!

20 серп. 2018 |

Dobrý večer! Dziewczyny przebywają właśnie na turnieju w czeskim mieście Most. Dzisiaj o godz. 18 rozegraliśmy spotkanie przeciwko Гандбольный Клуб „Гомель”, dwukrotnym mistrzem Białorusi, które zakończyło się wynikiem 32-32. Jutro spotykamy się z drużyną RHC Sokol Poruba, a w środę z wielokrotnym mistrzem Czech i gospodarzem turnieju: zespołem DHK Baník Most „Černí andělé”. Więcej informacji na stronie internetowej gospodarzy – http://www.dhk-banikmost.cz/domaci-pripravna-utkani-cernych-andelu/, a relacja, jak zawsze, na naszym profilu 😀 Trzymajcie kciuki! Sponsorami okresu przygotowawczego są Pałac Wojanów oraz JAKO.

Dobrý večer!
Dziewczyny przebywają właśnie na turnieju w czeskim mieście Most. Dzisiaj o godz. 18 rozegraliśmy spotkanie przeciwko Гандбольный Клуб „Гомель”, dwukrotnym mistrzem Białorusi, które zakończyło się wynikiem 32-32.
Jutro spotykamy się z drużyną RHC Sokol Poruba, a w środę z wielokrotnym mistrzem Czech i gospodarzem turnieju: zespołem DHK Baník Most „Černí andělé”. Więcej informacji na stronie internetowej gospodarzy – http://www.dhk-banikmost.cz/domaci-pripravna-utkani-cernych-andelu/, a relacja, jak zawsze, na naszym profilu 😀 Trzymajcie kciuki!
Sponsorami okresu przygotowawczego są Pałac Wojanów oraz JAKO.