Inauguracja sezonu już za chwilę – zapraszamy!

29 серп. 2018 |

Uwaga! Już 1 września zapraszamy na pierwszy mecz nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet, w którym podejmiemy Pogoń Szczecin. Wasz doping będzie potrzebny jak nigdy!Nasz przeciwnik to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn kobiecych w naszym kraju, co potwierdzają spotkania rozegrane podczas okresu przygotowawczego. Szczecinianki wygrały m.in. turniej towarzyski Police Summer Cup, w finale pokonując Zagłębie Lubin 26-24. W szeregach Pogoni grają m.in. doświadczone zawodniczki z Włoch, Chorwacji i Serbii, a trenerem zespołu jest chorwacki szkoleniowiec Neven Hrupec. KPR Kobierzyce ma za sobą równie udany okres przygotowawczy. Podopiecznego Edyty Majdzinskiej zwyciężyły silnie obsadzony turniej o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga, gdzie wygrały z obecnym Mistrzem Polski, Perłą Lublin. Do KPR-u dołączyły nowe, ciekawe zawodniczki, które doskonale wkomponowały się w zespół.

Uwaga! Już 1 września zapraszamy na pierwszy mecz nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet, w którym podejmiemy Pogoń Szczecin.
Wasz doping będzie potrzebny jak nigdy!Nasz przeciwnik to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn kobiecych w naszym kraju, co potwierdzają spotkania rozegrane podczas okresu przygotowawczego. Szczecinianki wygrały m.in. turniej towarzyski Police Summer Cup, w finale pokonując Zagłębie Lubin 26-24.
W szeregach Pogoni grają m.in. doświadczone zawodniczki z Włoch, Chorwacji i Serbii, a trenerem zespołu jest chorwacki szkoleniowiec Neven Hrupec.
KPR Kobierzyce ma za sobą równie udany okres przygotowawczy. Podopiecznego Edyty Majdzinskiej zwyciężyły silnie obsadzony turniej o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga, gdzie wygrały z obecnym Mistrzem Polski, Perłą Lublin. Do KPR-u dołączyły nowe, ciekawe zawodniczki, które doskonale wkomponowały się w zespół.

Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Nie może Was zabraknąć! Przyjdźcie na mecz i pomóżcie nam zdobyć pierwsze punkty! Do zobaczenia!

Partnerami okresu przygotowawczego KPR Kobierzyce są @Jako Sport i @Pałac Wojanów.

KPR Kobierzyce – SPR Pogoń Szczecin
sobota, 1 września, godz. 17
Hala Sportowo – Widowiskowa im. Adama Wójcika w Kobierzycach