Magazyn piłki ręcznej we współpracy z Superligą od lutego w Kanale Sportowym

1 лют. 2022 |

W środę, 2 lutego o godzinie 18:00, startuje pierwszy odcinek programu SUPERzręczni, w całości poświęconemu piłce ręcznej. To efekt współpracy Superligi sp. z.o.o. i Kanału Sportowego. Program będzie emitowany co dwa tygodnie.

W środę, 2 lutego o godzinie 18:00, startuje pierwszy odcinek programu SUPERzręczni, w całości poświęconemu piłce ręcznej. To efekt współpracy Superligi sp. z.o.o. i Kanału Sportowego. Program będzie emitowany co dwa tygodnie.

Gospodarzem nowego formatu w Kanale Sportowym będzie Kamil Gapiński, dziennikarz i komentator sportowy znany z pracy dla Weszło.com i Weszło.fm. W programie wystąpi również dwóch współprowadzących, którzy będą się cyklicznie zamieniać się co odcinek. Współprowadzącą została Iwona Niedźwiedź – była reprezentantka Polski w piłce ręcznej i komentatorka sportowa. Trio prowadzących uzupełni dziennikarz TVP Sport, Maciej Wojs. W każdym z odcinków pojawi się również gość specjalny ze świata szczypiorniaka.

Magazyn SUPERzręczni będzie nawiązywał do aktualnych wydarzeń z pakietów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Nie zabraknie również tematów związanych z występami reprezentacji Polski oraz polskich zespołów w EHF Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej.

Analiza materiałów wideo – nowość w Kanale Sportowym

W programie będą m.in. prezentowane i omawiane materiały wideo z meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, które transmituje TVP Sport oraz internetowa telewizja Emocje.TV. To nowy format jeśli chodzi o dotychczasowe magazyny emitowane w Kanale Sportowym. Dotąd bowiem analizy opierały się głównie na samych komentarzach ekspertów, bez prezentacji najciekawszych sytuacji boiskowych w formie wideo.

W programie SUPERzręczni będzie też czas na rozmowy z gośćmi specjalnymi oraz kibicami, którzy będą mogli dzwonić do programu lub pisać na czacie. Każdy odcinek będzie nadawany w czasie rzeczywistym (live). Oprócz merytorycznych analiz, nie zabraknie też elementów humorystycznych, konkursów dla fanów i specjalnego challenge’u dla gościa zaproszonego do studia.

Pierwszy odcinek magazynu SUPERzręczni już w najbliższą środę o godzinie 18:00 na kanale youtube Kanału Sportowego. Gościem specjalnym odcinka będzie Patryk Rombel – szkoleniowiec reprezentacji Polski w piłce ręcznej, która przed kilkoma dniami skończyła zmagania w Mistrzostwach Europy.

Kanał Sportowy to wiodące medium sportowe obecne w digitalu. Od dawna obserwujemy imponujący rozwój tego projektu. Jako Superliga sp. z .o.o. chcemy być obecni w kluczowych środkach przekazu. Nie tylko po to, aby dotrzeć do kibica interesującego się już piłką ręczną, ale przede wszystkim, by zainteresować szczypiorniakiem nowe grono odbiorów. Kanał Sportowy jest do tego idealnym miejscem. Wspólny magazyn to kolejny krok w tworzeniu nowych projektów komunikacyjnych w Internecie, które Superliga konsekwentnie realizuje w ostatnich latach – mówi Maciej Turchan, PR & Marketing Manager w Superlidze sp. z.o.o.

Magazyn SUPERzręczni będzie cyklicznie emitowany w Kanale Sportowym co dwa tygodnie o godzinie 18:00. Pierwszy odcinek już 2 lutego, a kolejny 16 lutego.