Pójść za ciosem i wygrać ze Startem – zapowiedź meczu

3 лист. 2017 |

W ubiegły weekend KPR mierzył się w wyjazdowym meczu z Koroną Handball Kielce. W kolejnym spotkaniu będzie podejmować jeden z czołowych zespołów PGNiG Superligi, KRAM Start Elbląg.

W ubiegły weekend KPR mierzył się w wyjazdowym meczu z Koroną Handball Kielce. W kolejnym spotkaniu będzie podejmować jeden z czołowych zespołów PGNiG Superligi, KRAM Start Elbląg.

Elblążanki spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Po ośmiu pojedynkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów, między innymi za zwycięstwo nad Pogonią Szczecin czy MKS-em Perłą Lublin. Ostatnio pokonały zespół z Kościerzyny i będą chciały utrzymać dobrą passę. Wygrana pozwoli im zrównać się w tabeli z Vistalem Gdynia, który rozegrał jeden mecz więcej – stawka jest zatem wysoka.

W ekipie Startu szczególnie niebezpieczna jest Sylwia Lisiewska. Z imponującym dorobkiem 58 bramek zajmuje trzecią pozycję w klasyfikacji strzelczyń. Często trafiają także Joanna Waga oraz Katarzyna Kozimur.

KPR Kobierzyce plasuje się obecnie na dziewiątej pozycji, tracąc zaledwie dwa punkty do Jeleniej Góry. Imiennik z Karkonoszy będzie grał w z Pogonią Szczecin, dlatego ewentualna wygrana prawdopodobnie pozwoli kobierzyczankom na awans. Podpieczne Edyty Majdzińskiej czekają na przełamanie w walce z przeciwnikami z pierwszej szóstki, blisko sprawienia niespodzianki były w derbach – ulegając minimalnie Zagłębiu Lubin. W ostatniej kolejce wygrały w Kielcach z Koroną i nie zamierzają zwalniać tempa.

W drużynie z Dolnego Śląska prym wiedzie tercet Mączka- Charzyńska- Skalska, ale pozostałe zawodniczki także imponują skutecznością.

Ciekawe widowisko zapowiada się również na trybunach. Klub Kibica Startu ma zamiar zawitać do Kobierzyc i wspomóc swoją drużynę dopingiem. Kibice KPR-u są na każdym meczu, dlatego będzie głośno!

 

Serdecznie zapraszamy!

KPR Kobierzyce – KRAM Start Elbląg

4 listopada, godz. 17

Hala Sportowo – Widowiskowa  ul. Dębowa 20 Kobierzyce