Weekend pełen emocji – zapowiedź

26 жовт. 2018 |

W tym sezonie nie będzie chwili wytchnienia. Nawet jeśli mamy przerwę od rozgrywek Superligi, mnóstwo się dzieje. Przed nami aż cztery spotkania!

W tym sezonie nie będzie chwili wytchnienia. Nawet jeśli mamy przerwę od rozgrywek Superligi, mnóstwo się dzieje. Przed nami aż cztery spotkania!

W drugiej kolejce II ligi kobiet staną naprzeciw siebie KPR II oraz KS AZS AWF Handball 28 Wrocław.

Podopieczne Grażyny Janczak i Mariusza Łyszczyńskiego debiut mają już za sobą. W ubiegły weekend grały w Sianowie i spisały się doskonale, pokonując UKS Morski 40-22. Dzięki wysokiej wygranej i zdobytym punktom są wiceliderkami tabeli, ustępując tylko drużynie z Koszalina. Dotychczas najwięcej bramek zdobyły Patrycja Kozioł (9), Paulina Ilnicka (8) oraz Oliwia Kuriata (7).

Handball wywiózł komplet oczek z Gubina. Po emocjonującym meczu zwyciężyły 31-30. Bilans bramkowy uplasował je na piątej pozycji. Najskuteczniejsze w drużynie są Anita Musiał, Karolina Łuszczyńska oraz Mariola Wałowska.

W przedsezonowym spotkaniu zespoły toczyły wyrównaną walkę, dlatego czeka nas arcyciekawe starcie.

KPR Kobierzyce II – KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 

sobota, 27 października, godz. 11

Hala Sportowa im. A. Wójcika ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Mecz we własnej hali rozegrają także młodziczki z Wysokiej. Podopieczne Moniki Wilczyńskiej podejmą MKS Zagłębie Lubin. Tracą do swoich przeciwniczek zaledwie trzy punkty, dlatego zwycięstwo jest bardzo cenne. W niedzielę przegrały w Jeleniej Górze, a ich przeciwniczki musiały uznać wyższość Dziewiątki Legnica.

KPR Kobierzyce II Wysoka – MKS Zagłębie Lubin 

sobota, 27 października, godz. 14

Hala Sportowa im. A. Wójcika ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Pierwszy turniej w ramach Dolnośląskiej Ligi Dziewczynek rozegrają najmłodsze szczypiornistki, trenujące pod okiem Martyny Michalak. Na początek zagrają z gospodarzami, KS Środą Śląską, następnie  MKS-em Victoria Świebodzice. Jak wiadomo – pojedynki dzieci przynoszą najwięcej emocji.

sobota, 27 października

Hala sportowa SP 3 w Środzie Śląskiej ul. Górna 1.

KS Środa Śląska – KPR Kobierzyce (godz. 13:30)

MKS Victoria Świebodzice (godz. 15:50)

W niedzielę na parkiet wybiegnie także drugi zespół młodziczek, czyli podopieczne Beaty Skalskiej. Udadzą się one na wyjazdowe spotkanie do najsilniejszego zespołu grupy A i lidera tabeli, Dziewiątki Legnica. W poprzedniej kolejce dziewczyny przegrały z drużyną z Mirska 15-19, legniczanki rozgromiły Zagłębie Lubin. Jak zakończy się ta runda dla naszego zespołu?

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – KPR Kobierzyce I

niedziela, 28 października, godz. 11

Hala ul. Złotoryjska 144 Legnica

 

Serdecznie zapraszamy na mecze!

Trzymamy kciuki i życzymy wszystkim powodzenia, a rezultaty znajdziecie na naszych mediach.