Wygrać na start nowego roku – zapowiedź meczu z Elblągiem

10 січ. 2020 |

Kobiece rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet wracają do Kobierzyc! W najbliższą sobotę KPR podejmie niedawnego pucharowego rywala, EKS Start Elbląg.

Kobiece rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet wracają do Kobierzyc! W najbliższą sobotę KPR podejmie niedawnego pucharowego rywala, EKS Start Elbląg.

Tuż przed świętami obie ekipy spotkały się w 1/16 PGNiG Pucharu Polski. Po emocjonującym spotkaniu lepsze okazały się podopieczne Andrzeja Niewrzawy, które wygrały 30-28.

Obecnie w lidze zajmują piątą pozycję. Po jedenastu seriach mają na swoim koncie sześć porażek i tracą do kobierzyczanek pięć punktów. W ubiegły weekend przegrały z rewelacją sezonu, beniaminkiem z Jarosławia 28-33. Największe zagrożenie w ofensywie stanowią Alona Shupyk, Alicja Pękala oraz Milica Rancić.

KPR plasuje się na najniższym stopniu ligowego podium. Dotychczas odniósł siedem zwycięstw. W poprzedniej serii pokonał na wyjeździe imiennika z Chorzowa 26-23, a świetny występ zaliczyły wówczas Ola Kucharska i Kinga Jakubowska.

W historii dziewięciu dotychczasowych bezpośrednich pojedynków, zaledwie raz wygrywały podopieczne Edyty Majdzińskiej. W pierwszej rundzie w tym sezonie przegrały w Elblągu 25-28.

Dla wygody naszych kibiców uruchomiliśmy możliwość zakupu biletów przez Internet. Zapraszamy do zakupów.
1. Wejście na stronę KPR https://kprkobierzyce.pl/ i kliknięcie klawisza „KUP BILET”
2. Wejście na stronę https://ticketik.pl/ i wybór naszego meczu.

KPR Kobierzyce – EKS Start Elbląg

Sobota, 11 stycznia, godz. 17

Hala Sportowa ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Pozostałe spotkania:

  1. MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Młyny Stoisław Koszalin
  2. Metraco Zagłębie Lubin – KPR Ruch Chorzów
  3. EUROBUD JKS Jarosław – MKS Perła Lublin 29-29 (3:4)