Zapowiedź weekendu – aż cztery spotkania!

19 жовт. 2018 |

W ten weekend czeka nas mnóstwo emocji – rozegrane zostaną aż cztery spotkania, w których udział wezmą drużyny KPR-u Kobierzyce.

W ten weekend czeka nas mnóstwo emocji – rozegrane zostaną aż cztery spotkania, w których udział wezmą drużyny KPR-u Kobierzyce.

➡️ Dolnośląska Liga Młodziczek:

Podopieczne Beaty Skalskiej odniosły do tej pory jedno zwycięstwo – mają na swoim koncie trzy punkty i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce uległy drużynie z Jeleniej Góry 6-14.

W niedzielę podejmą MKS „3KF- Włókniarz” Mirsk. Przyjezdne pokonały tydzień temu po emocjonującym meczu Zagłębie Lubin i są wiceliderkami ligi. Liderkami MKS-u są Gabriela Leśniańska, Aleksandra Chmielewska i Weronika Poznańska, które zdobyły łącznie ponad 40 bramek w zaledwie trzech meczach spotkaniach. Najskuteczniejsze w ekipie gospodyń są Nikola Wronkowska i Kalina Smoleń.

KPR chcę przerwać złą passę i zdobyć kolejne punkty na własnym parkiecie, czekają nas ogromne emocje.

KPR Kobierzyce I – MKS „3KF-Włókniarz” Mirsk

Niedziela, 21.10, godz. 13

Hala Sportowa im. A. Wójcika ul. Dębowa 20 w Kobierzycach 

KPR Kobierzyce II Wysoka zamyka ligową stawkę. Dla podopiecznych Moniki Wilczyńskiej to pierwszy sezon w rozgrywkach dolnośląskiej ligi. Mimo wysokich porażek, na parkiecie radzą sobie coraz lepiej.

W niedzielę o godz. 12 zmierzą się z KPR-em Jelenia Góra, aktualnie zajmującym trzecie miejsce. Ich dorobek to sześć punktów. Do tej pory, oprócz KPR-u I, pokonały Zagłębie Lubin.

Najwięcej bramek zdobyła Karla Capote- Światłowska. Wśród przrciwniczek najskuteczniejsza są Marcelina Kulas i Jagna Romejko.

Nasze zawodniczki stają więc przed szansą na pierwsze zwycięstwo, ale czeka je niełatwe zadanie.

KPR Jelenia Góra – KPR Kobierzyce II Wysoka 

Niedziela, 21.10, godz. 12 

Hala Sportowa KPSW przy ul. Lwóweckiej 18 w Jeleniej Górze

➡️ II liga kobiet:

W nadchodzący weekend startują także rozgrywki II ligi kobiet. KPR Kobierzyce znalazł się w grupie wielkopokiej. Oprócz dolnośląskich klubów (KS AZS AWF Handball Wrocław, MKS Zagłębie II Lubin, MKS Victoria Świebodzice) znalazły się w niej także drużyny: Energia Politechnika Koszalin, GMTS Sparta Gubin, MUKS Lider Świebodzin, KKS Polonia Kępno oraz nasz najbliższy przeciwnik, UKS „Morski” Sianów.

Zespół KPR-u sklada się m.in. z juniorek, nowych zawodniczek oraz tych wracających do Kobierzyc, np. Wiktorii Drozdowskiej (uprzednio SMS Karpacz) i prowadzony bedzie przez doskonale znaną z występów w Superlidze, Grażynę Janczak. Trenerkę zobaczymy także na parkiecie.

W pierwszej kolejce kobierzycanki udadzą się w daleki wyjazd na Pomorze, do Sianowa, aby zmierzyć się z tamtejszym Uczniowskim Klubem Sportowym. Dla gospodyń to także pierwszy sezon w II lidze. Trudno więc powiedzieć, czego spodziewać się po obu drużynach. Możemy być pewni walki i trzymać kciuki!

UKS „Morski” Sianów — KPR Kobierzyce 

Niedziela, 21.10, godz. 12

Hala Sportowa SP2 przy ulicy Dworcowej 26A w Sianowie

Zapowiedź meczu podopiecznych Edyty Majdzińskiej znajdziecie w osobnym poście: https://kprkobierzyce.pl/index.php/2018/10/19/nielatwa-piotrcovia-zapowiedz-meczu/.

Wszystkim życzymy powodzenia!

O wynikach będzie informować tutaj i na naszej stronie na FB – bądźcie czujni!