zRęczna Maskotka – projekty najmłodszych kibiców KPR

20 лип. 2017 |

Nasz konkurs na „zRęczną Maskotkę KPR” spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Dzieci nadsyłały swoje prace, nie tylko z polski, ale również z zagranicy, w tym z krajów tak odległych jak Tajlandia. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę prac, w wielu różnych formach plastycznych. Zwycięski projekt i pozostałych laureatów wybierze wkrótce kapituła konkursu składającą się z przedstawicieli klubu, kibiców, sponsorów, samorządu terytorialnego i zawodniczek. Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na jeden z wrześniowych meczy Superligi, kiedy oprócz gwarantowanych emocji sportowych, planujemy organizację wystawy zgłoszonych prac, wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów.

Nasz konkurs na „zRęczną Maskotkę KPR” spotkał się z wielkim zainteresowaniem.
Dzieci nadsyłały swoje prace, nie tylko z polski, ale również z zagranicy, w tym z krajów tak odległych jak Tajlandia. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę prac, w wielu różnych formach plastycznych.
Zwycięski projekt i pozostałych laureatów wybierze wkrótce kapituła konkursu składającą się z przedstawicieli klubu, kibiców, sponsorów, samorządu terytorialnego i zawodniczek.
Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na jeden z wrześniowych meczy Superligi, kiedy oprócz gwarantowanych emocji sportowych, planujemy organizację wystawy zgłoszonych prac, wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów.