Juniorki młodsze zagrają o mistrzostwo Polski

6 lip 2024 | Kluby

W najbliższy weekend w Kątach Wr. rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów młodszych w piłce ręcznej plażowej. Wśród najlepszych zespołów w kraju znalazł się KPR Gminy Kobierzyce.

KPR Gminy Kobierzyce współnie z GOKiS-em Kąty Wrocławskie będzie organizatorem zbliżającego się turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych w piłce ręcznej plażowej. W sobotę i niedzielę, 13-14 lipca, zobaczymy w Kątach Wr. po osiem najlepszych zespołów żeńskich i męskich w kraju. 

Sobota upłynie pod znakiem zmagań grupowych, które zaczną się o godz. 10:00.  W kobiecej grupie A znalazły się KPR Feniks Lubliniec, MKS Brodnica, CHKS Łódź oraz MKS Start Michałkowice. W grupie B - UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom., KS AZS AWF Warszawa, BHT Grunwald Sośnica oraz KPR Gminy Kobierzyce. W turnieju panów wystąpią: w grupie A SAS Gdańsk, MSPR Siódemka Legnica, Chrobry Głogów, MKS Grudziądz, w grupie B - GOKiS Kąty Wrocławskie, MKS Mazur Sierpc, KPR Feniks Lubliniec oraz MKS Nielba Wągrowiec.

Mecze o miejsca rozegrane zostaną w niedzielę. Awans do półfinałów (od godz. 10:20) uzyskają po dwie najlepsze drużyny. Finał kobiet rozegrany zostanie o godz. 13:40, a zaraz po nim odbędzie się finał mężczyzn. 

Terminarz gry kobierzyczanek: 

 • sobota, godz. 12:00, boisko #2
  BHT Grunwald Sośnica - KPR Gminy Kobierzyce 
   
 • sobota, godz. 14:40, boisko #1
  KS AZS AWF Warszawa - KPR Gminy Kobierzyce
   
 • sobota, godz. 16:40, boisko #2
  KPR Gminy Kobierzyce - UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. 

Terminarz gry GOKiS Kąty Wr.:

 • sobota, godz. 10:00, boisko #2
  GOKiS Kąty Wr. - MKS Nielba Wągrowiec
   
 • sobota, godz. 13:20, boisko #1
  GOKiS Kąty Wr. - KPR Feniks Lubliniec
   
 • sobota, godz. 16:00, boisko #1
  GOKiS Kąty Wr. - MKS Mazur Sierp

Więcej informacji i pełen harmonogram znajdziecie TUTAJ