Karolina Mokrzka odchodzi z KPR-u Gminy Kobierzyce

8 cze 2021 |

Kobierki opuszcza kolejna zawodniczka. W przyszłym sezonie barw KPR-u Gminy Kobierzyce nie będzie już reprezentować Karolina Mokrzka.

Kobierki opuszcza kolejna zawodniczka. W przyszłym sezonie barw KPR-u Gminy Kobierzyce nie będzie już reprezentować Karolina Mokrzka.

Rozgrywająca trafiła do KPR-u w 2018 roku z Kościerzyny. Wystąpiła w 30 meczach, zapisując na swoim koncie blisko 50 trafień. Z Kobierkami zdobyła dwa medale – brąz w minionym sezonie i srebro w tym.

Jakbym miała podsumować mój czas w Kobierzycach to, bez żartów, był to prawdziwy rollercoaster. Czas emocji tych złych, jak i dobrych. Cieszę się z tego. Mogłam się wiele nauczyć i wyciągnąć wnioski na przyszłość.  Na pewno chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy tworzą ten klub. Działaczom, kibicom, ale najbardziej tym, z którymi byłam najbliżej i mogłam liczyć na pomoc – drużynie. Teraz odpoczynek po świętowaniu wielkiego sukcesu i zaczynam swój nowy rozdział. Kobierki hej! – mówi Karolina.

Występy w PGNiG Superlidze kobiet w KPR-ze Kobierzyce:
Sezon 2018/2019- 6. miejsce
Sezon 2019/2020- 3. miejsce.
Sezon 2020/2021 – 2. Miejsce.

Kobierki opuszczą jeszcze: Martyna Michalak, Kinga Jakubowska oraz Monika Koprowska. Do zespołu w nowym sezonie dołączą cztery zawodniczki – Vitoria Macedo, Alona Shupyk, Oliwia Domagalska oraz Aleksandra Olek.