Selekcjoner Reprezentacji w Kobierzycach

12 maj 2018 |

W czwartek i piątek (10, 11 maja) KPR Kobierzyce miał zaszczyt gościć Trenera kadry narodowej kobiet, Leszka Krowickiego.

W czwartek i piątek (10, 11 maja) KPR Kobierzyce miał zaszczyt gościć Trenera kadry narodowej kobiet, Leszka Krowickiego.

Pierwszego dnia wizyty, szkoleniowiec wraz z Edytą Majdzińską i jej podopiecznymi odwiedził szkołę podstawową w Wysokiej – spotkał się z dziećmi na co dzień trenującymi w sekcji piłki ręcznej KPR-u. Piątek był już znacznie bardziej wymagający. Selekcjoner odbył spotkanie z młodzieżą w szkole w Kobierzycach, gdzie został zasypany mnóstwem ciekawych pytań. Trenerka kobierzyczanek oraz kilka zawodniczek poprowadziło pokazowe zajęcia. Leszek Krowicki został przyjęty także przez Wójta Gminy Kobierzyce, Ryszarda Pacholika, a następnie rozmawiał z dziennikarzami podczas konferencji prasowej. Na koniec poprowadził trening seniorek. W ramach podziękowań otrzymał od naszych szczypiornistek ciasto ze śliwkami, a od Prezesa Klubu, Piotra Smoły, pamiątkową fotografię.

Wizyta miała na celu promowanie zdrowia i aktowności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez uprawianie piłki ręcznej w środowisku szkolnym gminy, a także zapoznanie z dorobkiem i planami Klubu.

/mt.

Dzień 2:

/zdj. Maciej Wełyczko (Gazeta Sąsiedzka)

Dzień 1: