Urwać punkty Mistrzowi – zapowiedź meczu z Vistalem

14 lis 2017 |

Mistrz Polski w Kobierzycach!

Mistrz Polski w Kobierzycach!

W środę, 15 listopada, rozegrany zostanie zaległy mecz piątej kolejki PGNiG Superligi Kobiet. KPR zmierzy się z Vistalem Gdynia.

Gdynianki nie spisują się w tym sezonie najlepiej. Odnotowały trzy porażki, między innymi z Zagłębiem Lubin, i zajmują dopiero piątą pozycję w tabeli. W rozgrywkach Ligi Mistrzów nie zdobyły jeszcze punktów. Ostatnio uległy duńskiej drużynie Nykobing Falster HK.

Zespół znad morza ma w swoich szeregach wiele reprezentantek Polski – Anetę Łabudę, Małgorzatę Gapską czy Patrycję Kulwińską. Po odejściu Moniki Kobylińskiej, w ekipie Vistalu najskuteczniejsze są Aleksandra Zych oraz Katarzyna Janiszewska.

Tylko trzy pozycje niżej od rywalek znajdują się gospodynie. W ubiegły weekend pokazały, że są w doskonałej formie. Pokonały pewnie MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski i awansowały w tabeli. Oprócz doskonale spisujących się rozgrywających i skrzydłowych, mocnym punktem jest również bramka – Monika Ciesiółka została wybrana MVP spotkania z Piotrcovią.

Atutem przemawiającym na korzyść KPR-u jest z pewnością własna hala – Klub Kibica za każdym spisuje się wzorowo, a w niedzielę w Kobierzycach odnotowano rekord frekwencji – oraz ambicje, jednak Vistal to zespół bardzo doświadczony. Jedno jest pewne. Czekają nas ogromne emocje!

BĄDŹCIE Z NAMI I POMÓŻĆIE SWOIM DOPINGIEM! DO ZOBACZENIA NA HALI!

 

KPR Kobierzyce – Vistal Gdynia

środa, 15 listopada, godz. 19

Hala Sportowa przy ul. Dębowej 20 w Kobierzycach