Zapraszamy na derby II ligi!

19 lis 2018 |

 

 

W ten weekend czekają nas emocje związane z rozgrywkami II ligi kobiet. Przed nami powtórka niedawnych derbów z parkietu PGNiG Superligi Kobiet – naprzeciw siebie stanie KPR II i Zagłębie Lubin. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?

Lubinianki znajdują się w dolnej części tabeli. Odniosły w tym sezonie dwa zwycięstwa.  Na samym początku pokonały Świebodzin i Kępno, jednak ostatnio odnotowały serię trzech porażek. W poprzedniej kolejce musiały uznać wyższość Victorii Świebodzice,  która zwyciężyła na własnym parkiecie 34-32. Najskuteczniejsze wśród Miedziowych są Olga Lewandowska, Martyna Siemianowska i Daria Miłek.

Podopieczne Grażyny Janczak i Mariusza Łyszczyńskiego są liderkami grupy wielkopolskiej. Po pięciu kolejkach pozostają jedyną wciąż niepokonaną drużyną. W sobotę pokonały w wyjazdowym meczu zespół MUKS Lider Świebodzin 28-29. W ofensywie wiodącymi zawodniczkami są Paulina Ilnicka, Patrycja Kozioł i Oliwia Kuriata. Silnym punktem KPR-u II są również bramkarki.

Przejezdne są przerwać złą passę, gospodynie- zdobyć kolejny komplet punktów. Faworytem wydają się być Kobierzyczanki, ale Zagłębie to trudny i nieobliczalny przeciwnik, a jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami.

Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Nie może Was zabraknąć! Przyjdźcie na mecz i pomóżcie nam zdobyć kolejne punkty! Do zobaczenia!

 

KPR Kobierzyce II – MKS Zagłębie Lubin II

sobota, 24 listopada, godz. 18

Hala Sportowa im. A. Wójcika

Ul. Dębowa 20 w Kobierzycach